Výhradní zastoupení
Akce
Vážení obchodní přátelé,
v tuto chvíli probíhá přecenění našich přístrojů pro rok 2022 na základě informací od výrobců. Tento proces může pár dnů trvat. Pokud potřebujete vědět aktuální cenu určitého přístroje, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: ilabo@ilabo.cz

 
Aktuality

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vás v této těžké době ujistili, že společnost ILABO pokračuje i nadále ve svých činnostech, provoz naší obchodní kanceláře funguje bez omezení.

Naši obchodní zástupci i servisní technik jsou vám plně k dispozici, ať už k telefonickému nebo elektronickému kontaktu. Pro servisní zásah je samozřejmá možnost osobní návštěvy vaší laboratoře.

Veškeré dotazy, požadavky a objednávky směřujte prosím na e-mail ilabo@ilabo.cz

Jsme připraveni vám jakkoli pomoci, abychom v těchto těžkých časech zabezpečili bezproblémový chod vašich laboratoří.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

tým ILABO, spol. s r.o.

Máme pro vás  nožový mlýn PULVERISETTE 11 výrobce Fritsch. Laboratorní mixér vzorky vlhké, mastné, měkké, suchhé, středně tvrdé a vláknité rozmnělní a zhomogenizuje během několika sekund. Vysoký výkon motoru, vysoký počet otáček  a speciální nože velmi rychle rozdrtí i velmi problematické vzorky s vysokým obsahem tuku nebo vody.
Jste potravinářská či zemědělská laboratoř? Zabýváte se stanovením dusíku, proteinů, tuků, vláknin ve vašich vzorcích?
Pokud ano, prohlédněte si naši kompletní nabídku moderních a špičkových přístrojů GERHARDT. Rádi Vám podáme více informací a pomůžeme s výběrem vhodného přístroje.
 
Rychlý kontakt
ILABO, spol. s r. o.
Boršovská 2591
697 01 Kyjov
Česká republika

+420 518 620 471
+420 518 321 525
 
O nás

Laboratorní technika ILABO

Firma ILABO, spol. s r.o. se zabývá dodáváním laboratorních přístrojů pro petrochemický, chemický, farmaceutický, potravinářský, vodohospodářský, geologický aj. průmysl. Pomůže Vám zařídit laboratoře také ve výzkumných i školských laboratořích. Je výhradním zástupcem významné firmy FRITSCH s nabídkou mlýnků a analyzátorů pro měření velikostí částic a firmy GERHARDT s automatickými přístroji pro mineralizaci, destilaci, extrakci, hydrolýzu, stanovení vláknin a měření dusíku dle DUMASE.

Zastupuje řadu dalších zahraničních i tuzemských firem.

Jsme schopni Vás kdykoli navštívit, poradit nebo zkonzultovat Váš problém!!

 
Zastupujeme
Hirschmann Binder KNF WTW Bandelin Kern Julabo Funke-Gerber
BMT Tintometer Amarell Binder Kruss Mettler Toledo IKA LAC